Voor ondernemers die aan de slag willen met de inzet of verbetering van digital marketing organiseert Innovatiehuis de Peel een reeks van vier werksessies. Dit is een vervolg op de Digital Marketing workshop van 15 februari, maar iedereen is welkom! Wil jij aan de slag met social media, e-mail marketing en zoekmachine optimalisatie? Meld je dan aan voor de sessies verzorgd door Afdeling Online.
Programma
Om zo goed mogelijk in te kunnen spelen op de individuele wensen houden we de groepen klein (8 deelnemers). In een intakegesprek stemmen we het programma en de verwachtingen af met de deelnemers. We vragen iedereen ook de laptop mee te nemen om tijdens de sessies praktisch aan de gang te kunnen.
- 15 maart – Social Media
- 29 maart – E-mailmarketing
- 12 april – Zoekmachine Optimalisatie
- 26 april – Websites
Deelname is gratis
De werksessies zijn gratis dankzij de subsidieregeling van MKB-deal en MRE Herstelaanpak. Omdat het een subsidieregeling betreft, gelden er wel een aantal voorwaarden. Zo dien je het traject volledig af te ronden, anders kan de subsidie komen te vervallen en brengen wij de kosten van € 1.500 in rekening.